Dojazd Gratis!

w ograniczonej strefie

Atrakcyjne Ceny!

już od 8zł za m2

Krótkie terminy!

robimy szybko ale dokładnie

Bezpieczeństwo!

środki bezpieczne dla zdrowia

Pranie dywanów – usługa dostępna dla każdego

Pranie dywanów jest zmorą każdego. Nikt nie lubi wielogodzinnego czyszczenia dywanów i prób usunięcia z niego trudnych plam po winie czy czekoladzie. Pranie dywanu to czynność, która zajmuje bardzo wiele czasu, sam proces prania jest długi, nie mówiąc już o schnięciu. A co gorsze najczęściej i tak nie jesteśmy zadowoleni z efektu naszego czyszczenia. Tutaj warto rozważyć zatrudnienie profesjonalnej firmy czyszczącej dywany. Firmy takie jak nasza „CZYSTOFEST”, pracują na środkach czystości, które poradzą sobie z każdą plamą.

 

Firma czyszcząca dywany – dlaczego warto skorzystać z jej usług?

Firmy, zajmujące się czyszczeniem i praniem dywanów profesjonalnie i szybko wyczyszczą dywan z zaschniętego brudu, plam czy drobnoustrojów. Na stronie w zakładce cennik znajdują się wyszczególnione kwoty za pranie dywanu, więc przed zamówieniem usługi możemy bez problemu poznać cenę, jaką zapłacimy za pranie dywanu. Nie będzie więc żadnej niespodzianki przy płatności. Firma piorąca dywany, taka jak nasza, proponuje kompleksową usługę wyczyszczenia dywanu czy wykładziny. Przyjeżdżamy do klienta, co jest bardzo ważne, ponieważ nie każdy ma jak dowieź swój dywan do punktu, w którym znajduje się pralnia dywanów. Działamy na rynku już kilkanaście lat, więc mamy potrzebne doświadczenie, które wykorzystujemy do jak najlepszego wykonania usługi prania dywanu. Pracujemy na środkach wysokiej jakości, które dobierane są odpowiednio pod dywan czy wykładzinę klienta. Zaufało nam już wiele osób. Większość z nich, będąc zadowoleni z wykonanej usługi, chętnie do nas wraca. Dodatkowo działamy na terenie całego Śląska, a miasto Rydułtowy jest przez nas najchętniej odwiedzane.

 

Czyszczenie dywanów i wykładzin, usługa nie tylko dla domu

Pranie dywanów to usługa, którą wykonujemy nie tylko dla osób zamieszkujących gospodarstwa domowe. Otrzymujemy bardzo dużo zleceń od firm, które dbają o swoja czystość w miejscu pracy. Jak wiadomo dywany i wykładziny są pełne nie tylko śmieci i zabrudzeń widocznych gołym okiem, ale również jest to siedlisko bakterii, roztoczy i drobnoustrojów, dlatego warto regularnie prać dywan czy to w domu, czy w firmie. Cykliczne czyszczenie dywanów pozwala zachować większą czystość, ograniczyć alergeny, które nie raz się w nim znajdują oraz cieszyć nasze oko pięknym wyglądem zadbanego i czystego dywanu. Czysty dywan jest również dobrą wizytówką dla firm, które zajmują się obsługą klienta. Zapraszamy do kontaktu z nami w celu ustalenia terminu prania dywanu. Na naszej stronie znajdą Państwo wszystkie potrzebne informacje do tego celu.

 

Obszar działania: Kraków i Śląsk:

Działamy na terenie Krakowa, jego okolic i całego Śląska. Nie ma Twojego miasta? Zadzwoń do nas - zaproponujmy rozwiązania! Kontakt z nami

Kraków

Tarnowskie Góry

Miasteczko Śląskie

Zbrosławice

Bytom

Chorzów

Gliwice

Zabrze

Mikołów

Ruda Śląska

Wieszowa

Kalety

Nakło Śląskie

Świerklaniec

Piekary Śląskie

Rydułtowy / Radlin

Ożarowice

Pyrzowice

Mierzęcice

Tworóg

Radzionków

Bieruń

Zadzwoń i zamów najbliższy wolny termin!

731 367 110
Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do soboty.
Zadzwoń do nas, napisz SMS lub zamów usługę online:

Opinie naszych Klientów

Zobacz opinie osób, którzy już skorzystali z naszej oferty prania i czyszczenia tapicerki meblowej.
Dołącz do grona zadowolonych Klientów!

Polecam firmę w 100%! Tak jak w nazwie, wykonali mi usługę FEST CZYSTO! :) Fajna, młoda ekipa, działają bardzo sprawnie a przy tym usługa jest na wysokim poziomie. Na pewno jeszcze skorzystam z usług!

Marcel Huniak

Gorąco Polecam. Elegancki efekt czyszczenia auta wewnątrz (bardzo dokładnie), jak i prania, na mokro tapczanu.

Łukasz Preś

Zamów usługę

Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do soboty.
Zadzwoń do nas lub napisz SMS (oddzwonimy). Możesz też wypełnić formularz online po prawej stronie. Skontaktujemy się z Tobą i ustalimy szczegóły usługi!

731 367 110
p.pres@czystofest.pl