Dojazd Gratis!

w ograniczonej strefie

Atrakcyjne Ceny!

już od 8zł za m2

Krótkie terminy!

robimy szybko ale dokładnie

Bezpieczeństwo!

środki bezpieczne dla zdrowia

Kompleksowa usługa prania i czyszczenia dywanów

Zapowiada się przyjęcie z okazji Twoich urodzin, imienin czy szykuje się jakaś impreza? Goście zaproszeni, a tu niespodziewanie wylewasz kieliszek wina na dywan, który jest ciężki do usunięcia. Panika, ponieważ za kilka dni mają przyjść przyjaciele, a plama jak była tak jest. W takim wypadku wystarczy wejść na stronę i skorzystać z usług naszej firmy.

 

Jak wygląda proces czyszczenia dywanów?

Nasza firma starannie wyczyści Twój dywan. Proces prania wygląda bardzo prosto i nie jest czymś skomplikowanym. Najpierw czyścimy całą powierzchnię dywanu, pozbywając się z niej zabrudzeń, które się nie rozpuszczają. Następnie, aby nie zniszczyć Państwa dywanu, przeprowadzamy próbę materiału, po to, aby dobrać jak najlepsze środki czyszczące do dywanu, który ma zostać wyczyszczony. Następnie zostaje użyta szorowarka walcowa, dzięki której brud, który znajduje się w najgłębszej warstwie, zostaje usunięty. Czyszczenie dywanów wymaga czasem także pozbycia plam, które są trudne do usunięcia, w tym celu używa się odplamiaczy. Kolejnym procesem prania dywanu jest pranie właściwe, które polega na tym, że cały brud jest wypłukiwany z dywanu. Czynność ta wykonywana jest przy użyciu wysokiej temperatury, dzięki czemu mogą być Państwo spokojni o czystość w Waszym domu, ponieważ jest to wystarczająco gorąca woda, aby pozbyć się roztoczy. Pranie dywanów kończy się procesem schnięcia, który wynosi od 2 do 12 h w zależności od grubości i struktury dywanu. 

 

Czy warto skorzystać z usługi prania i czyszczenia dywanów?

Kompleksowa usługa prania i czyszczenia dywanów to skomplikowany proces. Jednak warto poszukać firmy takiej jak nasza: "CZYSTOFEST" w mieście Mikołów i zobaczyć jak wspaniały efekt wyniknie po wykonaniu naszej usługi. Możesz szybko sprawdzić klikając w usługę czyszczenia i prania dywanów . Posiadamy wiele pozytywnych opinii. Pranie dywanów to udręka dla każdego z nas, a dzięki naszej firmie, która świadczy swoje usługi w tym zakresie, jest to czysta przyjemność dla naszych klientów. Niewątpliwie pranie dywanu przez naszą firmę, która specjalizującą się w tym zakresie, będzie o wiele bardziej skuteczne niż pranie wykonane samodzielnie przez właściciela kanapy. Domowymi środkami, nie da się wyprać dywanu tak dokładnie, jak zrobi to nasza firma. Posiadamy specjalistycznie środki oraz odpowiedni sprzęt do czyszczenia dywanów. Oczywiście warto tutaj dodać, że nasi klienci nie muszą tracić czasu na czekanie, aż ich dywan będzie suchy. Często w domowym zaciszu nie ma w ogóle odpowiedniego miejsca na taką czynność. Firmy takie jak nasza często posiadają swoje suszarnie, dzięki czemu możemy mieć pewność, że dywan jest dobrze wyschnięty. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, a my obiecujemy Państwa zadowolenie.

Obszar działania: Kraków i Śląsk:

Działamy na terenie Krakowa, jego okolic i całego Śląska. Nie ma Twojego miasta? Zadzwoń do nas - zaproponujmy rozwiązania! Kontakt z nami

Kraków

Tarnowskie Góry

Miasteczko Śląskie

Zbrosławice

Bytom

Chorzów

Gliwice

Zabrze

Mikołów

Ruda Śląska

Wieszowa

Kalety

Nakło Śląskie

Świerklaniec

Piekary Śląskie

Rydułtowy / Radlin

Ożarowice

Pyrzowice

Mierzęcice

Tworóg

Radzionków

Bieruń

Zadzwoń i zamów najbliższy wolny termin!

731 367 110
Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do soboty.
Zadzwoń do nas, napisz SMS lub zamów usługę online:

Opinie naszych Klientów

Zobacz opinie osób, którzy już skorzystali z naszej oferty prania i czyszczenia tapicerki meblowej.
Dołącz do grona zadowolonych Klientów!

Polecam firmę w 100%! Tak jak w nazwie, wykonali mi usługę FEST CZYSTO! :) Fajna, młoda ekipa, działają bardzo sprawnie a przy tym usługa jest na wysokim poziomie. Na pewno jeszcze skorzystam z usług!

Marcel Huniak

Gorąco Polecam. Elegancki efekt czyszczenia auta wewnątrz (bardzo dokładnie), jak i prania, na mokro tapczanu.

Łukasz Preś

Zamów usługę

Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do soboty.
Zadzwoń do nas lub napisz SMS (oddzwonimy). Możesz też wypełnić formularz online po prawej stronie. Skontaktujemy się z Tobą i ustalimy szczegóły usługi!

731 367 110
p.pres@czystofest.pl