Dojazd Gratis!

w ograniczonej strefie

Atrakcyjne Ceny!

już od 8zł za m2

Krótkie terminy!

robimy szybko ale dokładnie

Bezpieczeństwo!

środki bezpieczne dla zdrowia

Profesjonale pranie dywanów oraz wykładzin w Twojej firmie

Każda dobra firma wie, że nie może sobie pozwolić na to, aby jej pracownicy pracowali w brudnym pomieszczeniu. Dbanie o ich dobro powinno być dla pracodawcy najważniejsze. Jeżeli w jednym biurze pracuje kilkanaście osób w tym samym pomieszczeniu, to należy pamiętać, że we wszelakich wykładzinach i dywanach zostają bakterie i mikroorganizmy każdego z nich przez co, gdy jeden z pracowników zachoruje, może to się rozwinąć na całą firmę. Co zrobić w takim razie? Skorzystać z naszych usług. Jedną z nich jest pranie dywanów i wykładzin. Jeżeli czynność ta będzie wykonywana regularnie, możemy być spokojni i zdrowie i komfort naszych pracowników.

 

Cykliczne pranie dywanów i wykładzin

Aby jak najbardziej zadbać o naszych pracowników, należy regularnie sprzątać ich miejsce pracy. Nie mówimy tutaj tylko o powierzchownych porządkach, ale także o praniu i czyszczeniu wykładzin czy dywanów. Dla pracowników jest to bardzo ważne, ponieważ pracują w czystym pomieszczeniu, w którym jest mniej bakterii i zarazków. Dzięki temu możemy zmniejszyć ilość zachorowań w firmie. Ważne jest, aby wykonywać pranie dywanów regularnie, ponieważ drobnoustroje zbierają się w nich cały czas. Inną kwestią jest dbanie dzięki temu o wizerunek firmy. Czysty dywan czy wykładzina w budynku przedsiębiorstwa jest także jego wizytówką. Przychodzący klienci na pewno zwrócą uwagę na wygląd biura, a wiadomo, że każdy z nas lubi czystość i porządek. 

 

Co, gdzie i jak?

Czyszczenie wykładzin czy dywanów wykonywane jest w siedzibie Państwa firmy. To my przyjeżdżamy, z potrzebnym sprzętem i środkami czystości. Dzięki naszej stronie każdy może umówić się z nami na dogodny termin prania dywanu. Staramy się, w miarę możliwości, dostosować do wybranego przez klienta terminu. Dojeżdżamy do takich miast jak: Bieruń czy Szczyrk. W niektórych strefach dojazd jest wliczony w cenę prania dywanu. Zawsze pracujemy na środkach czystości, które kupujemy tylko od zaufanych dostawców. Przed każdym praniem sprawdzamy, czy dywan nie wchodzi w reakcję z naszym detergentem, aby uniknąć przykrych niespodzianek w postaci zmiany koloru dywanu. Wchodząc na stronę, można dokładnie przeczytać jak wygląda proces prania dywanu. W innej zakładce znajduje się także cennik, tak aby każdy klient mógł zapoznać się z naszymi cenami jeszcze przed zamówieniem usługi. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i wykonujemy je z jak największą starannością.

Obszar działania: Kraków i Śląsk:

Działamy na terenie Krakowa, jego okolic i całego Śląska. Nie ma Twojego miasta? Zadzwoń do nas - zaproponujmy rozwiązania! Kontakt z nami

Kraków

Tarnowskie Góry

Miasteczko Śląskie

Zbrosławice

Bytom

Chorzów

Gliwice

Zabrze

Mikołów

Ruda Śląska

Wieszowa

Kalety

Nakło Śląskie

Świerklaniec

Piekary Śląskie

Rydułtowy / Radlin

Ożarowice

Pyrzowice

Mierzęcice

Tworóg

Radzionków

Bieruń

Zadzwoń i zamów najbliższy wolny termin!

731 367 110
Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do soboty.
Zadzwoń do nas, napisz SMS lub zamów usługę online:

Opinie naszych Klientów

Zobacz opinie osób, którzy już skorzystali z naszej oferty prania i czyszczenia tapicerki meblowej.
Dołącz do grona zadowolonych Klientów!

Polecam firmę w 100%! Tak jak w nazwie, wykonali mi usługę FEST CZYSTO! :) Fajna, młoda ekipa, działają bardzo sprawnie a przy tym usługa jest na wysokim poziomie. Na pewno jeszcze skorzystam z usług!

Marcel Huniak

Gorąco Polecam. Elegancki efekt czyszczenia auta wewnątrz (bardzo dokładnie), jak i prania, na mokro tapczanu.

Łukasz Preś

Zamów usługę

Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do soboty.
Zadzwoń do nas lub napisz SMS (oddzwonimy). Możesz też wypełnić formularz online po prawej stronie. Skontaktujemy się z Tobą i ustalimy szczegóły usługi!

731 367 110
p.pres@czystofest.pl