Dojazd Gratis!

w ograniczonej strefie

Atrakcyjne Ceny!

już od 8zł za m2

Krótkie terminy!

robimy szybko ale dokładnie

Bezpieczeństwo!

środki bezpieczne dla zdrowia

CzystoFest oferuje Państwu usługę prania dywanów i wykładzin. Dlaczego warto czyścić i prać dywan/ wykładzinę? Dywany są powszechnie w naszych domach, mieszkaniach i biurach. Warto przywiązać dużą uwagę.

 

 

Jak wiadomo czystość w mieszkaniu, biurze czy domu pozytywnie wpływa na nasze samopoczucie i zdrowie. Wolimy przebywać w miejscach i środowisku pozbawionych kurzu, zabrudzeń i innych nieczystości. Ważne jest regularne odkurzanie i czyszczenie dywanów i wykładzin. Jak wiadomo dywany są szczególnie narażone na osadzanie się brudu, którego często nie widać gołym okiem, dlatego warto zadbać o nasz komfort, korzystając z firmy świadczącej usługi czyszczenia i prania dywanów Regularne czyszczenie zapewnia naszemu otoczeniu higienę i świeżość.

 

Różnica między wyczyszczonym a brudnym dywanem jest widoczna. Również regularne czyszczenie dywanów dodatkowo zwiększa ich żywotność, przywraca kolor i miękkość. Są neutralizowane przykre zapachy, redukujemy przyczyny alergii, zabijając mikroorganizmy i roztocza.

Proces czyszczenia :

Dokładne odkurzenie powierzchni

proces pozbycia się z wykładzin i dywanów, wszelkich zabrudzeń nie rozpuszczalnych.

Próba materiału

polega na rozpoznaniu rodzaju włókna i sprawdzeniu stabilności kolorów. Na jej podstawie dobierane są rodzaje środków piorących, ich stężenia oraz temperatura roztworu.

Nałożenie enzymatycznego pre-sprayu

wzmocnione działaniem szorowarki walcowej zapewnia dokładnie rozpuszczenie brudu, nawet w najgłębszych warstwach, a dodatkowo rozczesuje i podnosi runo. To najistotniejszy element, który odróżnia ją od prania samym odkurzaczem piorącym – dzięki niemu podczas prania właściwego nie trzeba wykonywać zbędnych powtórzeń powodujących przemoczenie osnowy dywanu.

Odplamianie

przed rozpoczęciem prania właściwego wykładziny, najpierw usuwamy najtrudniejsze zabrudzenia, które nie rozpuściły się w poprzednim etapie. Używamy do tego dedykowanych odplamiaczy, które następnie wypłukiwane są pod ciśnieniem aby nie pozwoziły żadnego osadu chemicznego.

Pranie właściwe

polega na dogłębnym wypłukaniu z wykładziny i dywanów rozpuszczonego wcześniej brudu przy pomocy ekstraktora, czyli urządzenia natryskowo – ssącego. Zapewnia to najlepsze usunięcia brudu i ewentualnych pozostałości niepożądanych środków chemicznych. Powierzchnie prane są w temperaturze ok. 50- 60 stopni - zabija ona roztocza, a jednocześnie jest bezpieczna dla materiału.

Czas schnięcia

tak przedstawiona technika czyszczenia dywanów i wykładzin oraz najważniejszej jakości środki piorące pozwalają nam zmniejszyć namoczenie tkaniny do absolutnego minimum -w zależności od wysokości i gęstości runa czas schnięcia to od kilku do kilkunastu godzin. ( 2 – 12 h)

Obszar działania: Kraków i Śląsk:

Działamy na terenie Krakowa, jego okolic i całego Śląska. Nie ma Twojego miasta? Zadzwoń do nas - zaproponujmy rozwiązania! Kontakt z nami

Kraków

Tarnowskie Góry

Miasteczko Śląskie

Zbrosławice

Bytom

Chorzów

Gliwice

Zabrze

Mikołów

Ruda Śląska

Wieszowa

Kalety

Nakło Śląskie

Świerklaniec

Piekary Śląskie

Rydułtowy / Radlin

Ożarowice

Pyrzowice

Mierzęcice

Tworóg

Radzionków

Bieruń

Zadzwoń i zamów najbliższy wolny termin!

731 367 110
Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do soboty.
Zadzwoń do nas, napisz SMS lub zamów usługę online:

Opinie naszych Klientów

Zobacz opinie osób, którzy już skorzystali z naszej oferty prania i czyszczenia tapicerki meblowej.
Dołącz do grona zadowolonych Klientów!

Polecam firmę w 100%! Tak jak w nazwie, wykonali mi usługę FEST CZYSTO! :) Fajna, młoda ekipa, działają bardzo sprawnie a przy tym usługa jest na wysokim poziomie. Na pewno jeszcze skorzystam z usług!

Marcel Huniak

Gorąco Polecam. Elegancki efekt czyszczenia auta wewnątrz (bardzo dokładnie), jak i prania, na mokro tapczanu.

Łukasz Preś

Zamów usługę

Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do soboty.
Zadzwoń do nas lub napisz SMS (oddzwonimy). Możesz też wypełnić formularz online po prawej stronie. Skontaktujemy się z Tobą i ustalimy szczegóły usługi!

731 367 110
p.pres@czystofest.pl