Dojazd Gratis!

w ograniczonej strefie

Atrakcyjne Ceny!

już od 8zł za m2

Krótkie terminy!

robimy szybko ale dokładnie

Bezpieczeństwo!

środki bezpieczne dla zdrowia

Kompleksowe pranie i czyszczenie dywanów w Rudzie Śląskiej - teraz już to możliwe!

Szukasz firmy, która kompleksowo wykona usługę prania i czyszczenia Twojego dywanu? Nie mogłeś trafić lepiej! Działamy na terenie całe Śląska. Jesteśmy w takich miastach jak Ruda Śląska, Knurów czy Tychy. Zajmiemy się profesjonalnie Twoim dywanem czy wykładziną. Dla nas nie ma plam, których nie moglibyśmy usunąć. Swoja prace wykonujemy z najwyższą starannością i dbamy o każdy szczegół. Jesteśmy firmą, która swoje doświadczenie zdobywa już od kilku lat, a dla Państwa dalej się rozwijamy i szkolimy tak, aby jeszcze bardziej podnieś poziom naszych usług.

 

Proces prania i czyszczenia dywanów u Państwa w domu - jak wygląda?

Cały proces zaczyna się jeszcze dużo wcześniej niż w dniu przyjazdu do Państwa. Pierwszym krokiem jest ustalenie dogodnego terminu dla Państwa. Staramy się ustalić datę wykonania usługi w jak najkrótszym czasie od Państwa telefonu. Po tym etapie przyjeżdżamy do miejsca, w którym znajduje się dywan, ze wszystkimi potrzebnymi środkami czystości i sprzętem specjalistycznym. Pranie dywanów to nie raz nie lada wyzwanie. Często znajdujemy na dywanie stare zaschnięte plamy, czy to winie, czy po krwi, które często doprać, dlatego tak ważne jest dobranie odpowiednich środków czystości. Produkty, na których pracujemy, są w pełni bezpieczne dla Państwa zdrowia, posiadają potrzebne atesty oraz nie uczulają. Dostosowujemy odpowiednie środki czystości do rodzaju dywanu, który mamy wyprać. Sam proces prania dywanu wygląda następująco: najpierw odkurzamy kurz oraz wszelakie zabrudzenia, które nie są rozpuszczalne, dobieramy środki czystości pod dany materiał oraz sprawdzamy, czy prany dywan nie wejdzie w reakcje ze środkiem czyszczącym, co mogłoby wywołać zmianę koloru, następnie używamy szorowarki walcowej, aby wydobyć brud z najgłębszej warstwy dywanu. Kolejnym bardzo ważnym krokiem jest usunięcie plam po winie lub takich, które ciężko zmyć. Po tym etapie przechodzimy do prania właściwego. Używamy do tego sprzętu najwyższej jakości i polecanego na rynku. Wysoka temperatura czyszczenia pozwala nam pozbyć się wszelakich roztoczy, co jest bardzo ważne w przypadku osób, które mają alergie na roztocza. Dzięki temu ich samopoczucie będzie lepsze. Ostatnim krokiem jest wysuszenie dywanu. W zależności od wielu czynników może ono trwać od 2 do 12 h.

 

Dlaczego my?

Jesteśmy firmą działająca na rynku już kilka lat, ciągle się szkolimy i rozwijamy. Państwa zadowolenie jest dla nas najważniejsze. Wchodząc na naszą stronę możecie Państwo przeczytać opinie zadowolonych klientów. Ciągle również rozwijamy zasięg naszych usług. Posiadamy także bezpłatny dojazd w wybranych strefach. Ruda Śląska to jedno z miast, w którym prężnie działamy i chętnie czyścimy dla Państwa dywany. 

Obszar działania: Kraków i Śląsk:

Działamy na terenie Krakowa, jego okolic i całego Śląska. Nie ma Twojego miasta? Zadzwoń do nas - zaproponujmy rozwiązania! Kontakt z nami

Kraków

Tarnowskie Góry

Miasteczko Śląskie

Zbrosławice

Bytom

Chorzów

Gliwice

Zabrze

Mikołów

Ruda Śląska

Wieszowa

Kalety

Nakło Śląskie

Świerklaniec

Piekary Śląskie

Rydułtowy / Radlin

Ożarowice

Pyrzowice

Mierzęcice

Tworóg

Radzionków

Bieruń

Zadzwoń i zamów najbliższy wolny termin!

731 367 110
Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do soboty.
Zadzwoń do nas, napisz SMS lub zamów usługę online:

Opinie naszych Klientów

Zobacz opinie osób, którzy już skorzystali z naszej oferty prania i czyszczenia tapicerki meblowej.
Dołącz do grona zadowolonych Klientów!

Polecam firmę w 100%! Tak jak w nazwie, wykonali mi usługę FEST CZYSTO! :) Fajna, młoda ekipa, działają bardzo sprawnie a przy tym usługa jest na wysokim poziomie. Na pewno jeszcze skorzystam z usług!

Marcel Huniak

Gorąco Polecam. Elegancki efekt czyszczenia auta wewnątrz (bardzo dokładnie), jak i prania, na mokro tapczanu.

Łukasz Preś

Zamów usługę

Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do soboty.
Zadzwoń do nas lub napisz SMS (oddzwonimy). Możesz też wypełnić formularz online po prawej stronie. Skontaktujemy się z Tobą i ustalimy szczegóły usługi!

731 367 110
p.pres@czystofest.pl