Dojazd Gratis!

w ograniczonej strefie

Atrakcyjne Ceny!

już od 8zł za m2

Krótkie terminy!

robimy szybko ale dokładnie

Bezpieczeństwo!

środki bezpieczne dla zdrowia

Profesjonalne sprzątanie samochodów

Zajmujemy się profesjonalną pielęgnacją samochodów – czyszczeniem, sprzątaniem, praniem tapicerki i ochroną lakieru. Dokonujemy wszelkich starań, by samochód dostał drugie życie. Nasze usługi sprzątania aut obejmują kompleksowe czyszczenie wnętrza samochodu oraz jego zewnętrznej powierzchni, zapewniając Państwu pojazd, który wygląda jak nowy.

Dlaczego warto regularnie sprzątać samochód?

Wnętrze samochodu jest miejscem, w którym spędzamy dość dużą ilość czasu, korzystając z naszego pojazdu. Stojąc w korku czy czekając na kogoś, spoglądamy na stan elementów i kondycję wnętrza naszego auta. Często zapominamy, że wnętrze samochodu to nie tylko kwestia estetyki i wyglądu pojazdu, ale również naszego zdrowia. Wnętrze pojazdu nabiera z czasem kurz, roztocza, staje się siedliskiem niechcianych bakterii, tłuszczu na kierownicy i manetkach zebranego z różnych miejsc. Czy na pewno chcemy znajdować się na co dzień w takim otoczeniu? Oczywiście, że nie. Dlatego nasza firma oferuje profesjonalne sprzątanie pojazdów, usuwając wszelkie zanieczyszczenia wnętrza Twojego pojazdu.

Pranie i czyszczenie tapicerki samochodowej

Jednym z kluczowych elementów naszej oferty jest pranie tapicerki samochodowej. Regularne pranie tapicerki samochodowej nie tylko poprawia wygląd wnętrza, ale także eliminuje alergeny, bakterie i nieprzyjemne zapachy. Nasze usługi czyszczenia tapicerki samochodowej zapewniają, że każde siedzenie, dywanik i powierzchnia są dokładnie odświeżone. Oferujemy konkurencyjny cennik prania tapicerki samochodowej, dostosowany do potrzeb i budżetu naszych klientów.

Kompleksowe czyszczenie wnętrza samochodu

Czyszczenie wnętrza samochodu to proces, który obejmuje nie tylko pranie tapicerki, ale również dokładne sprzątanie wszystkich elementów wnętrza. Zajmujemy się czyszczeniem deski rozdzielczej, konsoli środkowej, kieszeni drzwiowych, a także odkurzaniem i dezynfekcją. Nasze usługi czyszczenia auta gwarantują, że wnętrze pojazdu jest wolne od kurzu, brudu i bakterii, co przekłada się na zdrowsze i przyjemniejsze środowisko jazdy.

Ochrona lakieru i zewnętrzna pielęgnacja

Dbałość o samochód z zewnątrz to również ważny aspekt. Regularne czyszczenie samochodu zewnętrznego zabezpiecza pojazd przed kurzem i chroni nasz lakier na lata przed korozją, solą drogową i innymi szkodliwymi czynnikami. Nasze usługi obejmują mycie nadwozia, woskowanie, a także aplikację powłok ochronnych, które zapewniają długotrwały blask i ochronę.

Dlaczego wybrać naszą firmę?

Nasza firma oferuje kompleksowe sprzątanie samochodów, gwarantując wysoką jakość usług i zadowolenie klientów. Zaufaj profesjonalistom, którzy zadbają o Twój pojazd od wewnątrz i na zewnątrz, zapewniając mu drugie życie. Skorzystaj z naszych usług sprzątania aut i ciesz się czystym, zadbanym samochodem każdego dnia.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług – pranie tapicerki samochodowej, czyszczenie tapicerki samochodowej, sprzątanie wnętrza samochodu i wiele innych. Czystość i świeżość Twojego pojazdu są na wyciągnięcie ręki!

Sprzątamy krok po kroku

Etap pierwszy

Dokładnie odkurzenie foteli, i ich zakamarków, dywanu oraz dywaników

Etap drugi

Wloty powietrza, przełączniki, przyciski, kratki zostają oczyszczone powietrzem i delikatnie pędzelkami. Następnie przetarte ściereczką z mikro fibry

Etap trzeci

Zachowanie szczególnej ostrożności przy czyszczeniu ekranów dotykowych

Etap czwarty

Czyszczenie i zabezpieczenie elementów z tworzyw sztucznych w tym elementy plastikowe, które zostają przemyte i wyczyszczone preparatem zabezpieczającymi przed promieniami UV w tym preparatami antystatycznymi - chroniącymi przed przyleganiem kurzy.

Etap piąty

Zależnie od materiału:
- pranie tapicerki
- pierw pre-spray
- później pozbycie się brudu metodą ekstrakcji
- czyszczeniem i konserwacją skóry

Etap szósty

- Mycie i konserwacja szyb
- Perfumowanie wnętrza pojazdu zapachem wybranym przez klienta.

Działamy na terenie aglomeracji śląskiej:

Działamy na terenie całego Śląska. Nie ma Twojego miasta? Zadzwoń do nas - zaproponujmy rozwiązania! Kontakt z nami

Kraków

Tarnowskie Góry

Miasteczko Śląskie

Zbrosławice

Bytom

Chorzów

Gliwice

Zabrze

Mikołów

Ruda Śląska

Wieszowa

Kalety

Nakło Śląskie

Świerklaniec

Piekary Śląskie

Rydułtowy / Radlin

Ożarowice

Pyrzowice

Mierzęcice

Tworóg

Radzionków

Bieruń

Zadzwoń i zamów najbliższy wolny termin!

731 367 110
Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do soboty.
Zadzwoń do nas, napisz SMS lub zamów usługę online:

Opinie naszych Klientów

Zobacz opinie osób, którzy już skorzystali z naszej oferty prania i czyszczenia tapicerki meblowej.
Dołącz do grona zadowolonych Klientów!

Polecam firmę w 100%! Tak jak w nazwie, wykonali mi usługę FEST CZYSTO! :) Fajna, młoda ekipa, działają bardzo sprawnie a przy tym usługa jest na wysokim poziomie. Na pewno jeszcze skorzystam z usług!

Marcel Huniak

Gorąco Polecam. Elegancki efekt czyszczenia auta wewnątrz (bardzo dokładnie), jak i prania, na mokro tapczanu.

Łukasz Preś

Zamów usługę

Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do soboty.
Zadzwoń do nas lub napisz SMS (oddzwonimy). Możesz też wypełnić formularz online po prawej stronie. Skontaktujemy się z Tobą i ustalimy szczegóły usługi!

731 367 110
p.pres@czystofest.pl