Dojazd Gratis!

w ograniczonej strefie

Atrakcyjne Ceny!

już od 8zł za m2

Krótkie terminy!

robimy szybko ale dokładnie

Bezpieczeństwo!

środki bezpieczne dla zdrowia

Czystość w samochodzie, teraz to już możliwe!

Dla niektórych samochód jest drugim domem. Osoby, które pracują jako przedstawiciele różnych firm czy osoby, którym auto jest niezbędne do pracy, wiedzą jak czasem ciężko utrzymać w nim porządek. Ruda Śląska to miasto, które jest wiecznie zakorkowane, stojąc w korku, zapewne nie raz przyglądamy się tym jaki brud mamy w samochodzie. Czasem nie pozwala na to także brak czasu. Śmieci, kurz na tapicerce czy okruchy w każdym zakamarku to zmora każdego kierowcy. A co jeśli, ktoś może za nas wykonać profesjonalne czyszczenie tapicerki oraz sprzątanie naszego samochodu? Wiele firm, w tym nasza „CZYSTOFEST”, ma w swojej ofercie usługę sprzątania samochodów z czyszczeniem i praniem tapicerki samochodowej. Dzięki nam Twój samochód odzyska znów swój pierwotny blask.

 

Jak wygląda proces czyszczenia samochodu

Czyszczenie samochodu zawsze rozpoczynamy od odkurzenia każdego zakamarka. Czyścimy fotele oraz dywaniki z kurzu i drobinek czy śmieci. Następnie czyścimy wszystkie przyciski, wloty powietrza, a do usunięcia pyłów z wszelakich kratek używamy delikatnego pędzelka. Jeżeli pozostaje jeszcze jakiś kurz po tej czynności, to wycieramy wszystko jeszcze delikatną ścierką z mikrofibry tak, aby nie pozostawić żadnych zarysowań. Starannie i delikatnie wycieramy także wszelakie panele dotykowe. Następnym krokiem jest użycie antystatycznych tak, aby kurz nie przylegał do czyszczonych powierzchni plastykowych oraz żeby nadać im blasku. Pranie tapicerki zależy od rodzaju materiału, z którego wykonane są fotele czy elementy samochodu. Bardzo ważne jest dobranie odpowiednich środków do tkaniny, skóry, czy ekoskóry. Sprzątanie auta kończymy myciem i konserwacją szyb. Dodatkowo zawsze mamy bonus dla naszych klientów i mogą sobie oni samodzielnie wybrać zapach, jakim użyjemy do perfumowania wnętrza pojazdu. Czyszczenie pojazdu jak widać to skomplikowany proces i niekiedy czasochłonny, ale jeśli chcemy, żeby nasze auto wyglądało olśniewająco, to warto zaufać firmie, która zajmuje się właśnie sprzątaniem pojazdów.

 

Pomocne informacje

Na naszej stronie znajdziesz wszelkie przydatne informacje, które pomogą wybrać odpowiednie czyszczenie samochodu przez każdego klienta. W zakładce cennik zostały wyszczególnione wszystkie ceny tak, aby klient od razu wiedział ile i za co będzie musiał za płacić. Profesjonalne czyszczenie tapicerki to usługa, którą wykonujemy od lat, działamy tylko na najlepszych detergentach, dzięki czemu wiemy jakich użyć do jakiego rodzaju tkaniny tak, aby nie zniszczyć tapicerki samochodowej klienta. 

 

Obszar działania: Kraków i Śląsk:

Działamy na terenie Krakowa, jego okolic i całego Śląska. Nie ma Twojego miasta? Zadzwoń do nas - zaproponujmy rozwiązania! Kontakt z nami

Kraków

Tarnowskie Góry

Miasteczko Śląskie

Zbrosławice

Bytom

Chorzów

Gliwice

Zabrze

Mikołów

Ruda Śląska

Wieszowa

Kalety

Nakło Śląskie

Świerklaniec

Piekary Śląskie

Rydułtowy / Radlin

Ożarowice

Pyrzowice

Mierzęcice

Tworóg

Radzionków

Bieruń

Zadzwoń i zamów najbliższy wolny termin!

731 367 110
Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do soboty.
Zadzwoń do nas, napisz SMS lub zamów usługę online:

Opinie naszych Klientów

Zobacz opinie osób, którzy już skorzystali z naszej oferty prania i czyszczenia tapicerki meblowej.
Dołącz do grona zadowolonych Klientów!

Polecam firmę w 100%! Tak jak w nazwie, wykonali mi usługę FEST CZYSTO! :) Fajna, młoda ekipa, działają bardzo sprawnie a przy tym usługa jest na wysokim poziomie. Na pewno jeszcze skorzystam z usług!

Marcel Huniak

Gorąco Polecam. Elegancki efekt czyszczenia auta wewnątrz (bardzo dokładnie), jak i prania, na mokro tapczanu.

Łukasz Preś

Zamów usługę

Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do soboty.
Zadzwoń do nas lub napisz SMS (oddzwonimy). Możesz też wypełnić formularz online po prawej stronie. Skontaktujemy się z Tobą i ustalimy szczegóły usługi!

731 367 110
p.pres@czystofest.pl