Dojazd Gratis!

w ograniczonej strefie

Atrakcyjne Ceny!

już od 8zł za m2

Krótkie terminy!

robimy szybko ale dokładnie

Bezpieczeństwo!

środki bezpieczne dla zdrowia

Brudne wnętrze samochodu – dla nas to nie problem

Zapewne większość osób zna problem brudnego wnętrza samochodu. Pełno śmieci po cukierkach dzieci czy wszechobecna sierść po przewożeniu naszego czworonoga. Poplamiona tapicerka, którą ciężko wyczyścić domowymi sposobami. Nasza firma „CZYSTOFEST” również zna doskonale te problemy i chętnie się nimi zajmie. Profesjonalne czyszczenie tapicerki to jedna z naszych usług. Dzięki naszemu kilkuletniemu doświadczeniu możesz być pewien, że oddajesz swój samochód w dobre ręce. 

 

Cennik prania i czyszczenia tapicerki samochodowej

Do każdego klienta podchodzimy bardzo indywidualnie i zawsze staramy się wysłuchać jego prób i zaleceń. Na naszej stronie w zakładce cennik każdy może znaleźć wysokości opłaty, jaką będzie musiał zapłacić za pranie tapicerki samochodowej czy czyszczenie samochodu z drobinek i śmieci poprzez odkurzanie go. Nasze ceny są atrakcyjne, każdy klient może wybrać sobie takie sprzątanie, jakie mu odpowiada. Możemy tylko odkurzyć samochód lub wykonać pranie dywaników welurowych, a możemy także kompleksowo wykonać usługę sprzątania samochodu. Wszystko zależy od preferencji klienta. Posiadamy także w swojej ofercie usługę ozonowania, co w dobie pandemii jest bardzo ważne. 

 

Obszar naszego działania

Wiemy, jak ważny w dzisiejszym świecie jest ważny czas. Dlatego staramy się zawsze dostosować, do wybranego przez klienta terminu i godziny. Działamy na terenie całego Śląska. Często odwiedzamy takie miasta jak: Chorzów czy Czechowice-Dziedzice. W niektórych strefach dojazd do klienta jest bezpłatny, co na pewno jest zaletą naszej firmy. Na naszej stronie znajduje się formularz kontaktowy, dzięki któremu szybko i bezproblemowo można się umówić na sprzątanie samochodu. Podany jest także numer telefonu, co na pewno także ułatwi kontakt z naszą firmą.

 

Czym wyróżnia się nasza firma?

Stale się rozwijamy i szkolimy, tak, aby jeszcze bardziej podnosić jakość naszych usług. Czyszczenie samochodu zawsze wykonujemy na środkach najwyższej jakości, co jest bardzo ważne dla odpowiedniej pielęgnacji tapicerki czy skóry. Posiadamy także doskonały sprzęt do prania tapicerki. Zawsze wywiązujemy się ze swoich terminów. Jeżeli klient ma jakieś uwagi do wykonanej przez nas usługi, zawsze chętnie wyjaśnimy powód i jeśli istnieje taka możliwość, poprawiamy niedociągnięcia, które zresztą zdarzają się bardzo rzadko. Na naszej stronie internetowej oraz w wyszukiwarce Google każdy może zapoznać się z dobrymi opiniami na temat naszej firmy.

Obszar działania: Kraków i Śląsk:

Działamy na terenie Krakowa, jego okolic i całego Śląska. Nie ma Twojego miasta? Zadzwoń do nas - zaproponujmy rozwiązania! Kontakt z nami

Kraków

Tarnowskie Góry

Miasteczko Śląskie

Zbrosławice

Bytom

Chorzów

Gliwice

Zabrze

Mikołów

Ruda Śląska

Wieszowa

Kalety

Nakło Śląskie

Świerklaniec

Piekary Śląskie

Rydułtowy / Radlin

Ożarowice

Pyrzowice

Mierzęcice

Tworóg

Radzionków

Bieruń

Zadzwoń i zamów najbliższy wolny termin!

731 367 110
Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do soboty.
Zadzwoń do nas, napisz SMS lub zamów usługę online:

Opinie naszych Klientów

Zobacz opinie osób, którzy już skorzystali z naszej oferty prania i czyszczenia tapicerki meblowej.
Dołącz do grona zadowolonych Klientów!

Polecam firmę w 100%! Tak jak w nazwie, wykonali mi usługę FEST CZYSTO! :) Fajna, młoda ekipa, działają bardzo sprawnie a przy tym usługa jest na wysokim poziomie. Na pewno jeszcze skorzystam z usług!

Marcel Huniak

Gorąco Polecam. Elegancki efekt czyszczenia auta wewnątrz (bardzo dokładnie), jak i prania, na mokro tapczanu.

Łukasz Preś

Zamów usługę

Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do soboty.
Zadzwoń do nas lub napisz SMS (oddzwonimy). Możesz też wypełnić formularz online po prawej stronie. Skontaktujemy się z Tobą i ustalimy szczegóły usługi!

731 367 110
p.pres@czystofest.pl