Dojazd Gratis!

w ograniczonej strefie

Atrakcyjne Ceny!

już od 8zł za m2

Krótkie terminy!

robimy szybko ale dokładnie

Bezpieczeństwo!

środki bezpieczne dla zdrowia

Szybkie i profesjonalne czyszczenie dywanów

Każdy z nas posiadający dywan wie, jak często się brudzi, a plamy często są trudne do usunięcia. Na próbie wyczyszczenia spędzamy kilka godzin, a efekt końcowy często i tak nie jest taki, jakie były nasze oczekiwania. Kompleksowa usługa prania i czyszczenia dywanów to jedna z pozycji, które świadczy nasza firma w Chorzowie. Pranie dywanów może być dla was miłym wspomnieniem, jeżeli zdecydujecie się skorzystać z usług naszej firmy.

 

Dlaczego warto wybrać naszą firmę zajmującą się czyszczeniem i praniem dywanów?

Plamy na naszym dywanie często są tak trudne do usunięcia, że musimy spędzić na ich czyszczeniu kilka godzin. Jest to czas, który moglibyśmy spędzić znacznie przyjemniej. A co jeśli jest to możliwe? Wystarczy skorzystać z naszego formularza kontaktowego i umówić się konkretną datę i godzinę wykonania usługi. Nasze usługi wykonywane są w takich miastach jak Chorzów czy Mikołów. Pranie odbywają się w domu właściciela dywanu czy wykładziny, którą trzeba wyczyścić. Należy dodać, że nasza firma posiadają specjalistyczny sprzęt, dzięki któremu pozbędziemy się nawet najbardziej uporczywych plam.

 

Strach przed zniszczeniem dywanu

Niektórzy nie chcą skorzystać z usług firm, które świadczą usługę prania dywanów. Boją się, że ich dywan wróci dalej brudny lub zniszczony. Jednak większość firm, w tym również nasza, nie pozwoliłaby na to. W dzisiejszych czasach bardzo łatwo sprawdzić daną firmę w Internecie oraz opinie o niej. Wystarczy wpisać w google: "Kompleksowa usługa prania i czyszczenia dywanów Chorzów", aby zobaczyć ilość firm, które proponują swoje usługi w tym zakresie oraz komentarze innych osób, które już skorzystały z tych usług. Komentarze wystawione przez naszych klientów dla naszej firmy są bardzo pozytywne, co może potwierdzić fakt, że chętnie do nas wracają. Jeżeli jednak zdarzy się, że będziesz nie zadowolony z wykonanej usługi to nie pozostaje nic innego niż ponowny kontakt z firmą i poproszenie jej o poprawę swojej usługi, tak żeby spełniała Państwa oczekiwania. 

 

Dlaczego my? 

Firm, które oferują czyszczenie i pranie dywanów, na dzisiejszym rynku jest bardzo dużo. Szukając takiej firmy, warto kierować się poleceniami znajomych lub opiniami w Internecie, których nie brakuje. Zawsze przed wyborem zróbmy research rynku i sprawdźmy, która firma ma najwięcej poleceń innych użytkowników sieci. Nasza firma "Czystofest" jest wysoko oceniania przez użytkowników. Co najważniejsze na naszej stronie jest podany cennik, tak aby każdy z naszych klientów mógł zapoznać się z naszymi stawkami przed zamówieniem usługi. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Obszar działania: Kraków i Śląsk:

Działamy na terenie Krakowa, jego okolic i całego Śląska. Nie ma Twojego miasta? Zadzwoń do nas - zaproponujmy rozwiązania! Kontakt z nami

Kraków

Tarnowskie Góry

Miasteczko Śląskie

Zbrosławice

Bytom

Chorzów

Gliwice

Zabrze

Mikołów

Ruda Śląska

Wieszowa

Kalety

Nakło Śląskie

Świerklaniec

Piekary Śląskie

Rydułtowy / Radlin

Ożarowice

Pyrzowice

Mierzęcice

Tworóg

Radzionków

Bieruń

Zadzwoń i zamów najbliższy wolny termin!

731 367 110
Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do soboty.
Zadzwoń do nas, napisz SMS lub zamów usługę online:

Opinie naszych Klientów

Zobacz opinie osób, którzy już skorzystali z naszej oferty prania i czyszczenia tapicerki meblowej.
Dołącz do grona zadowolonych Klientów!

Polecam firmę w 100%! Tak jak w nazwie, wykonali mi usługę FEST CZYSTO! :) Fajna, młoda ekipa, działają bardzo sprawnie a przy tym usługa jest na wysokim poziomie. Na pewno jeszcze skorzystam z usług!

Marcel Huniak

Gorąco Polecam. Elegancki efekt czyszczenia auta wewnątrz (bardzo dokładnie), jak i prania, na mokro tapczanu.

Łukasz Preś

Zamów usługę

Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do soboty.
Zadzwoń do nas lub napisz SMS (oddzwonimy). Możesz też wypełnić formularz online po prawej stronie. Skontaktujemy się z Tobą i ustalimy szczegóły usługi!

731 367 110
p.pres@czystofest.pl