Dojazd Gratis!

w ograniczonej strefie

Atrakcyjne Ceny!

już od 8zł za m2

Krótkie terminy!

robimy szybko ale dokładnie

Bezpieczeństwo!

środki bezpieczne dla zdrowia

Pranie tapicerki meblowej na terenie całego Śląska

Brudna kanapa to zmora niejednego z nas. Każdy, kto posiada dzieci czy zwierzaki, wie, jak ciężko utrzymać komplet wypoczynkowy w należytym porządku. Często wylejemy coś na kanapę, chcąc to wyczyścić wodą z mydłem, nie raz jeszcze bardziej rozmazujemy naszą plamę. Nasza firma ”CZYSTOFEST” chętnie pomoże Ci utrzymać kanapę w czystości. Działamy na terenie całego Śląska w takich miastach jak: Ruda Śląska czy Żywiec. 

 

Dlaczego warto prać kanapę regularnie?

Brudna kanapa w naszym domu na pewno nie ucieszy nikogo. Goście zaproszeni przez nas na jakieś przyjęcie zauważą widoczne plamy, co zdecydowanie nie postawi nas w dobrym świetle, jako gospodarzy domu. Piorąc kanapę regularnie, nie tylko pozbędziemy się widocznych plam, ale także zadbamy o nasze zdrowie. Dzięki dokładnemu usunięciu brudu z naszej kanapy będziemy się lepiej czuć, ponieważ podczas procesu czyszczenia kanapy usuwamy także drobnoustroje i roztocza, które często są powodem naszej alergii. Na naszej stronie w zakładce pranie tapicerki meblowej możecie Państwo zapoznać się z naszą ofertą. Wykonujemy czyszczenie tapicerek meblowych każdego rodzaju. Działamy tylko na najwyższej jakości środkach czystości, dzięki czemu mogą być Państwo pewni, że Wasza kanapa będzie doskonale wyczyszczona. Pranie tapicerki meblowej jest procesem złożonym, ale dzięki sprzęcie, którego używamy, możecie być Państwo pewni, że efekt końcowy Was zaskoczy.

 

Proces czyszczenia mebli tapicerowanych – jak wygląda?

Czyszczenie mebli tapicerowanych zaczynamy od dokładnego odkurzenia i usunięcia wszelakich drobinek, kurzu, sierści zwierząt. Do swojej pracy podchodzimy bardzo profesjonalnie, dlatego za każdym razem dobieramy odpowiednie środki piorące do danego materiału, dzięki temu mamy pewność, że czyszczona kanapa będzie odpowiednio wyprana, a przy tym nie ulegnie zniszczeniu. Następnym krokiem czyszczenia mebli tapicerowanych jest odplamianie, dzięki czemu pozbywamy się najbardziej uciążliwych plam. Następnie przystępujemy do czyszczenia brudu, proces ten przebiega poprzez użycie opryskiwacza ciśnieniowego oraz detergentu, który ma za zadanie rozpuścić błoto i brud. Następnie środek ten jest wcierany za pomocą delikatnej szczotki. Kolejnym krokiem jest pranie ekstrakcyjne, które polega, na odessaniu całego brudu z czyszczonej kanapy. Większość pewnie pomyśli, że to już koniec, nic bardziej mylnego! Nasza firma podchodzi do swojej pracy bardzo profesjonalnie, dlatego po tych czynnościach przeprowadzamy kontrole czystości, która ma na celu ukazanie niedoczyszczonych powierzchni. Niekiedy plamy są tak uporczywe, że wymagane jest użycie dodatkowych środków odplamiających w celu ich usunięcia.

Obszar działania: Kraków i Śląsk:

Działamy na terenie Krakowa, jego okolic i całego Śląska. Nie ma Twojego miasta? Zadzwoń do nas - zaproponujmy rozwiązania! Kontakt z nami

Kraków

Tarnowskie Góry

Miasteczko Śląskie

Zbrosławice

Bytom

Chorzów

Gliwice

Zabrze

Mikołów

Ruda Śląska

Wieszowa

Kalety

Nakło Śląskie

Świerklaniec

Piekary Śląskie

Rydułtowy / Radlin

Ożarowice

Pyrzowice

Mierzęcice

Tworóg

Radzionków

Bieruń

Zadzwoń i zamów najbliższy wolny termin!

731 367 110
Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do soboty.
Zadzwoń do nas, napisz SMS lub zamów usługę online:

Opinie naszych Klientów

Zobacz opinie osób, którzy już skorzystali z naszej oferty prania i czyszczenia tapicerki meblowej.
Dołącz do grona zadowolonych Klientów!

Polecam firmę w 100%! Tak jak w nazwie, wykonali mi usługę FEST CZYSTO! :) Fajna, młoda ekipa, działają bardzo sprawnie a przy tym usługa jest na wysokim poziomie. Na pewno jeszcze skorzystam z usług!

Marcel Huniak

Gorąco Polecam. Elegancki efekt czyszczenia auta wewnątrz (bardzo dokładnie), jak i prania, na mokro tapczanu.

Łukasz Preś

Zamów usługę

Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do soboty.
Zadzwoń do nas lub napisz SMS (oddzwonimy). Możesz też wypełnić formularz online po prawej stronie. Skontaktujemy się z Tobą i ustalimy szczegóły usługi!

731 367 110
p.pres@czystofest.pl