Dojazd Gratis!

w ograniczonej strefie

Atrakcyjne Ceny!

już od 8zł za m2

Krótkie terminy!

robimy szybko ale dokładnie

Bezpieczeństwo!

środki bezpieczne dla zdrowia

Profesjonale pranie i czyszczenie tapicerki meblowej w zaciszu własnego domu

Wiele z nas posiada fotel czy kanapę, która jest jego ukochanym meblem. Nie ma co ukrywać, lubimy spędzać czas na sofie czy innym meblu tapicerowanym. Niektórzy posiadają fotel, który ma swoją historię i często patrząc na to, jak bardzo jest zabrudzony, zastanawiamy się jak dać mu drugie życie. Zapewne każda z tych plam do wyczyszczenia ma jakąś historię, przyjemniejszą lub mniej. Jednak pobrudzone meble wyglądają mało estetycznie, więc w końcu przychodzi ta chwila, w której musimy wyprać ulubiony mebel. 

 

Domowe sposoby na czyszczenie tapicerki meblowej

W Internecie możemy znaleźć wiele sposób na czyszczenie sofy czy fotela. Czyszczenie tapicerki meblowej to nie raz nie lada wyzwanie. Jednym ze sposobów jest użycie sody oczyszczonej. W celu wyczyszczenia naszych mebli należy rozsypać ją na fotelu, kanapie czy innym zabrudzonym meblu i zostawić na kilka godzin. Po upływie odpowiedniego czasu należy odkurzyć czyszczony materiał. Pranie mebli tapicerowanych w ten sposób jest łatwe, ale nie zawsze możemy uzyskać taki efekt, jaki byśmy chcieli. Niestety, soda nie da sobie rady z trudnymi do usunięcia plamami. 

 

Innym sposobem, na pranie tapicerki meblowej, jest użycie wody wraz z mydłem, płynem do mycia naczyń lub proszkiem do prania. Należy sporządzić roztwór, którym trzeba przetrzeć plamy na zabrudzonej kanapie. Kolejnym krokiem jest wytarcie nadmiaru wody i środka czyszczącego za pomocą ścierki, która wpija wodę. Niestety i ta metoda może być nie do końca skuteczna. Czasami zostają ślady na pranej kanapie po wodzie i środku, którego użyliśmy do czyszczenia tapicerki, więc zamiast wyczyścić szkodzimy jeszcze bardziej. W przypadku wybrania tej metody czyszczenia należy również pamiętać o wykonaniu próby na materiale przed praniem właściwym, ponieważ niektóre tkaniny czy tworzywa mogą wejść w reakcje, co zakończy się dla nas zmianą koloru kanapy w czyszczonym miejscu. 

 

Co, jeśli domowe sposoby zawiodą?

Jeżeli nie jesteśmy w stanie wyczyścić sami kanapy czy fotela, warto wtedy pomyśleć nad skorzystaniem z usług firmy, która ma w swojej ofercie usługę „profesjonalne czyszczenie tapicerki”. Jest wiele firm, które działają na Śląsku. Nasza firma „CZYSTOFEST” chętnie dojedzie do takich miast jak Chorzów czy Cieszyn. W niektórych wypadkach dojazd do klienta jest bezpłatny. Pranie tapicerki odbywa się z użyciem profesjonalnego sprzętu i odpowiedni dobranych środków piorących tak, aby efekt był jak najlepszy, a kanapa niezniszczona przez detergenty użyte przez naszych pracowników. Na naszej stronie mogą się Państwo zapoznać z naszymi usługami, jak i cennikiem. 

Obszar działania: Kraków i Śląsk:

Działamy na terenie Krakowa, jego okolic i całego Śląska. Nie ma Twojego miasta? Zadzwoń do nas - zaproponujmy rozwiązania! Kontakt z nami

Kraków

Tarnowskie Góry

Miasteczko Śląskie

Zbrosławice

Bytom

Chorzów

Gliwice

Zabrze

Mikołów

Ruda Śląska

Wieszowa

Kalety

Nakło Śląskie

Świerklaniec

Piekary Śląskie

Rydułtowy / Radlin

Ożarowice

Pyrzowice

Mierzęcice

Tworóg

Radzionków

Bieruń

Zadzwoń i zamów najbliższy wolny termin!

731 367 110
Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do soboty.
Zadzwoń do nas, napisz SMS lub zamów usługę online:

Opinie naszych Klientów

Zobacz opinie osób, którzy już skorzystali z naszej oferty prania i czyszczenia tapicerki meblowej.
Dołącz do grona zadowolonych Klientów!

Polecam firmę w 100%! Tak jak w nazwie, wykonali mi usługę FEST CZYSTO! :) Fajna, młoda ekipa, działają bardzo sprawnie a przy tym usługa jest na wysokim poziomie. Na pewno jeszcze skorzystam z usług!

Marcel Huniak

Gorąco Polecam. Elegancki efekt czyszczenia auta wewnątrz (bardzo dokładnie), jak i prania, na mokro tapczanu.

Łukasz Preś

Zamów usługę

Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do soboty.
Zadzwoń do nas lub napisz SMS (oddzwonimy). Możesz też wypełnić formularz online po prawej stronie. Skontaktujemy się z Tobą i ustalimy szczegóły usługi!

731 367 110
p.pres@czystofest.pl