Dojazd Gratis!

w ograniczonej strefie

Atrakcyjne Ceny!

już od 8zł za m2

Krótkie terminy!

robimy szybko ale dokładnie

Bezpieczeństwo!

środki bezpieczne dla zdrowia

CZYSTOFEST – wyczyścimy każdy mebel tapicerowany

Jesteśmy firmą, która działa na rynku już od kilku lat. Zadowoleni klienci chętnie do nas wracają. Wykonujemy takie usługi jak: pranie tapicerki meblowej, pranie materacy i wiele innych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą całą ofertą. Znajdują się tam wszelakie potrzebne informacje na temat naszej firm, cennik czy formularz kontaktowy, którego polecamy użyć w celu chęci zamówienia naszej usług.

 

Wiele zabrudzeń w jednym miejscu

Meble tapicerowane, takie jak kanapa czy fotel, to niewątpliwie miejsca, w których spędzamy dość dużo czasu w ciągu dnia, co za tym idzie, często zdarzy nam się je zabrudzić. Nie wspominając już o pocie, który przenika w głąb kanapy czy złuszczonym naskórku, który jest doskonałą pożywką dla roztoczy. Zapewne każdy, kto posiada jakieś zwierzę, wie jak ochoczo spędzają one czas na mięciutkiej kanapie czy pufie. Również one zostawiają sierść, którą należy usunąć, w celu utrzymania naszych mebli tapicerowanych w należytym stanie. 

 

Czyszczenie mebli tapicerowanych samodzielnie, czy przy pomocy firmy?

Większość osób zastanawia się, czy zatrudnić firmę, która ma w swojej ofercie usługę: „pranie tapicerki”, czy może wykonać tę czynność samemu. Jeżeli nie posiadamy potrzebnego sprzętu, a wiele osób zapewne go nie posiada, ponieważ jest to nie mały wydatek, to nie wykona samodzielnego czyszczenia dostatecznie dobrze. Firmy taka jak nasza wykonuje pranie tapicerki meblowej na najlepszym sprzęcie i odpowiednio dobranych środkach czystości. Czyszcząc kanapę samodzielnie może i uda nam się pozbyć niektórych plam, ale co z roztoczami i kurzem zadomowionym dużo głębiej? Czyszczenie tapicerki meblowej jest procesem skomplikowanym i nie wystarczy przetrzeć czy odkurzyć kanapy, żeby była czysta. 

 

Coś o naszej firmie

Działamy na rynku już kilka lat. Ciągle staramy się poszerzać naszą wiedzę o czyszczeniu tapicerek meblowych. Współpracujemy tylko z najlepszymi firmami, które dostarczają nam środki czystości najwyższej jakości. Nasze usługi dostępne są na terenie całego Śląska. Jesteś mieszkańcem Mikołowa czy Szczyrku? Zadzwoń i zapytaj, czy znajdujesz się w strefie bezpłatnego dojazdu do klienta. Środki czystości, które wykorzystujemy przy pracy są bezpieczne zarówno dla ludzi, jak i zwierząt. Posiadają one potrzebne atesty. Na stronie podany jest cennik, aby każdy klient mógł, przed wybraniem usługi, czy to czyszczenia mebli, czy prania materacy, zapoznać się z kosztem, jaki będzie ponosił. Ceny na stronie podane są w sposób przejrzysty, nie ma żadnych dodatkowych kosztów. Zapraszamy do kontaktu z nami, chętnie odpowiemy na każde pytanie i rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Obszar działania: Kraków i Śląsk:

Działamy na terenie Krakowa, jego okolic i całego Śląska. Nie ma Twojego miasta? Zadzwoń do nas - zaproponujmy rozwiązania! Kontakt z nami

Kraków

Tarnowskie Góry

Miasteczko Śląskie

Zbrosławice

Bytom

Chorzów

Gliwice

Zabrze

Mikołów

Ruda Śląska

Wieszowa

Kalety

Nakło Śląskie

Świerklaniec

Piekary Śląskie

Rydułtowy / Radlin

Ożarowice

Pyrzowice

Mierzęcice

Tworóg

Radzionków

Bieruń

Zadzwoń i zamów najbliższy wolny termin!

731 367 110
Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do soboty.
Zadzwoń do nas, napisz SMS lub zamów usługę online:

Opinie naszych Klientów

Zobacz opinie osób, którzy już skorzystali z naszej oferty prania i czyszczenia tapicerki meblowej.
Dołącz do grona zadowolonych Klientów!

Polecam firmę w 100%! Tak jak w nazwie, wykonali mi usługę FEST CZYSTO! :) Fajna, młoda ekipa, działają bardzo sprawnie a przy tym usługa jest na wysokim poziomie. Na pewno jeszcze skorzystam z usług!

Marcel Huniak

Gorąco Polecam. Elegancki efekt czyszczenia auta wewnątrz (bardzo dokładnie), jak i prania, na mokro tapczanu.

Łukasz Preś

Zamów usługę

Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do soboty.
Zadzwoń do nas lub napisz SMS (oddzwonimy). Możesz też wypełnić formularz online po prawej stronie. Skontaktujemy się z Tobą i ustalimy szczegóły usługi!

731 367 110
p.pres@czystofest.pl