Dojazd Gratis!

w ograniczonej strefie

Atrakcyjne Ceny!

już od 8zł za m2

Krótkie terminy!

robimy szybko ale dokładnie

Bezpieczeństwo!

środki bezpieczne dla zdrowia

Odśwież swój salon piorąc tapicerkę kanapy

Brudna kanapa to zmora wielu osób. Czasem znajdują się na niej plamy ciężkie do wyczyszczenia, które próbujemy sami usunąć i niejednokrotnie, zamiast polepszyć sprawę, jeszcze ją pogarszamy. Pranie kanapy czy narożnika to nie lada wyzwanie. Tłuste plamy są bardzo trudne do usunięcia. Niekiedy chcąc wyprać samodzielnie kanapę, używamy produktów, które niekoniecznie są do tego przeznaczone, przez co pogarszamy tylko sytuację. Przy niewłaściwym praniu kanapy możemy ja narazić na dodatkowe zacieki i brudne ślady. W mieście Bieruń działa wiele firm piorących, w tym nasza „CZYSTOFEST”, która dojeżdża w różne zakątki Śląska.

 

Środki czystości oraz sprzęt

Na początku należy wspomnieć, że nasza firma używa środków czystości najwyższej jakości. Posiadamy także specjalistyczny sprzęt tak, aby jakość naszych usług była, jak najlepiej oceniania przez naszych klientów. Nasze odkurzacze wyposażone są w podwójny system filtracji - mikro filtr oraz filtr wodny. Dzięki zastosowaniu takiego sprzętu możemy być pewni, że z naszej kanapy zniknie do 99,9% wszelkich mikroorganizmów. Pranie tapicerki meblowej to również inwestycja w komfort naszego życia i zdrowie. Dzięki naszym odkurzaczom, z czyszczonej kanapy, zniknie również wiele roztoczy, które są często czynnikiem wywołującym alergie, czy grzybów i pyłków. Nasze środki czystości używane do prania kanapy czy innego mebla tapicerowanego są dobierane odpowiednio do pranego materiału tak, aby obicie nie zmieniło swojego koloru przez źle wybrany detergent. Wszystkie środki, jakich używany są bezpieczne dla ludzi i zwierząt oraz posiadają potrzebne atesty.

 

Pranie ekstrakcyjne mebla tapicerowanego– co warto wiedzieć?

Większość z nas pewnie zastanawia się, czy warto powierzyć swoją kanapę firmie, która zajmuje się czyszczeniem mebli tapicerowanych oraz gdzie wysuszymy tę kanapę. „CZYSTOFEST” wykonuje pranie kanapy metodą prania ekstrakcyjnego, dzięki czemu kanapa jest sucha praktycznie zaraz po wykonaniu usługi. Pranie ekstrakcyjne, mimo poważnej i skomplikowanej nazwy, jest całkiem łatwą czynnością, wymaga jednak doświadczenia, dobrego dobrania środków czystości oraz odpowiedniej maszyny. Metoda ta polega na natrysku zbrudzonej kanapy wodą ze środkiem czystości, przy wykorzystaniu specjalnego odkurzacza, a następnie następuje odsysanie. Dzięki tej metodzie, nasza kanapa nie będzie musiała schnąc przez długi czas oraz nie pozostaną na niej zacieki. Warto powtarzać pranie mebli tapicerowanych co jakiś czas.

Na stronie nasi klienci mogą zapoznać dokładnie z opisem przebiegu prania kanapy czy foteli. Znajdują się tam także opinie innych klientów, cennik czy kilka ważnych informacji o naszej firmie.

Obszar działania: Kraków i Śląsk:

Działamy na terenie Krakowa, jego okolic i całego Śląska. Nie ma Twojego miasta? Zadzwoń do nas - zaproponujmy rozwiązania! Kontakt z nami

Kraków

Tarnowskie Góry

Miasteczko Śląskie

Zbrosławice

Bytom

Chorzów

Gliwice

Zabrze

Mikołów

Ruda Śląska

Wieszowa

Kalety

Nakło Śląskie

Świerklaniec

Piekary Śląskie

Rydułtowy / Radlin

Ożarowice

Pyrzowice

Mierzęcice

Tworóg

Radzionków

Bieruń

Zadzwoń i zamów najbliższy wolny termin!

731 367 110
Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do soboty.
Zadzwoń do nas, napisz SMS lub zamów usługę online:

Opinie naszych Klientów

Zobacz opinie osób, którzy już skorzystali z naszej oferty prania i czyszczenia tapicerki meblowej.
Dołącz do grona zadowolonych Klientów!

Polecam firmę w 100%! Tak jak w nazwie, wykonali mi usługę FEST CZYSTO! :) Fajna, młoda ekipa, działają bardzo sprawnie a przy tym usługa jest na wysokim poziomie. Na pewno jeszcze skorzystam z usług!

Marcel Huniak

Gorąco Polecam. Elegancki efekt czyszczenia auta wewnątrz (bardzo dokładnie), jak i prania, na mokro tapczanu.

Łukasz Preś

Zamów usługę

Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do soboty.
Zadzwoń do nas lub napisz SMS (oddzwonimy). Możesz też wypełnić formularz online po prawej stronie. Skontaktujemy się z Tobą i ustalimy szczegóły usługi!

731 367 110
p.pres@czystofest.pl