Dojazd Gratis!

w ograniczonej strefie

Atrakcyjne Ceny!

już od 8zł za m2

Krótkie terminy!

robimy szybko ale dokładnie

Bezpieczeństwo!

środki bezpieczne dla zdrowia

Czyszczenie materacy

Materace, czy to w domach prywatnych czy też w obiektach noclegowych to podstawa zdrowia. Śpiąc w łóżku spędzamy średnio między 7-10 godzinami licząc na regenerację organizmu. Sen regeneruje nasze siły po ciężkim dniu, ale może wystąpić z tym problem, jeśli nasz materac będzie zanieczyszczony. I przez zanieczyszczenie rozumiemy nie tylko widoczne gołym okiem plamy, ale także roztocza, których materace są niekwestionowanym siedliskiem. Czyszczenie materacy Rydułtowy to usługi polegające na czyszczeniu i odkażaniu materacy. CZYSTOFEST zajmuje się profesjonalnym czyszczeniem i praniem materacy od wielu lat. Jesteśmy jednym z liderów czyszczenia materacy na Śląsku.

 

Co możemy Ci zaoferować?

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem oferujemy Ci usługi prania i czyszczenia materacy użytkowanych w domach prywatnych, obiektach oferujących noclegi oraz w placówkach publicznych. Nasze doświadczenie nabyte przez lata świadczenia usług piorących i czyszczących gwarantują najlepsze efekty, których nie zaoferuje Ci nikt inny. Jesteśmy profesjonalistami w każdym calu, dlatego powierzając nam swoje materace masz 100% pewność, że wrócą one do Ciebie w nienaruszonym stanie, czyste, wolne od zanieczyszczeń i pachnące.

 

Kiedy warto zdecydować się na usługę czyszczenia materaca?

Przede wszystkim wtedy, kiedy czujesz taką potrzebę. Warto pamiętać jednak, że odświeżenie materaca powinno się odbywać minimum raz do roku, natomiast my polecamy dla osób prywatnych pranie materaca co 6 miesięcy. Pozbędziesz się wtedy mikroustrojów, które mogą w znaczący sposób wpływać bezpośrednio na Twoje zdrowie, a tym samym na samopoczucie. Kaszlesz po przebudzeniu? Masz zatkany nos? Z pewnością jedną z rzeczy, które powinieneś rozważyć jest czyszczenie materaca! Ten charakterystycznie zatkany nos o poranku to najpewniej wynik wdychania roztoczy z Twojego materaca. Czyszczenie z odkażaniem pomaga pozbyć się tej dolegliwości, a Tobie zagwarantuje dodatkowo niezmącony kaszlem i katarem sen. 

 

Dla obiektów noclegowych typu: apartamenty na wynajem, hotele, hostele, gospodarstwa agroturystyczne zaleca się regularne czyszczenie i odkażanie materacy ze względów higienicznych. Przy dużej rotacji gości jest to absolutna podstawa! CZYSTOFEST oferuję podjęcie stałej współpracy w tym zakresie, co pozwoli na regularność i zapewnienie bezpieczeństwa gości. Materace w obiektach noclegowych czyścimy minimum 1 w miesiącu.

 

W obu przypadkach czyszczenie materacy wpłynie pozytywnie na ich żywotność. Czysty i świeży materac przetrwa dłużej, dlatego też warto zdecydować się na nasze usługi. Zapraszamy - czyszczenie materacy Rydułtowy i okolice!

 

Obszar działania: Kraków i Śląsk:

Działamy na terenie Krakowa, jego okolic i całego Śląska. Nie ma Twojego miasta? Zadzwoń do nas - zaproponujmy rozwiązania! Kontakt z nami

Kraków

Tarnowskie Góry

Miasteczko Śląskie

Zbrosławice

Bytom

Chorzów

Gliwice

Zabrze

Mikołów

Ruda Śląska

Wieszowa

Kalety

Nakło Śląskie

Świerklaniec

Piekary Śląskie

Rydułtowy / Radlin

Ożarowice

Pyrzowice

Mierzęcice

Tworóg

Radzionków

Bieruń

Zadzwoń i zamów najbliższy wolny termin!

731 367 110
Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do soboty.
Zadzwoń do nas, napisz SMS lub zamów usługę online:

Opinie naszych Klientów

Zobacz opinie osób, którzy już skorzystali z naszej oferty prania i czyszczenia tapicerki meblowej.
Dołącz do grona zadowolonych Klientów!

Polecam firmę w 100%! Tak jak w nazwie, wykonali mi usługę FEST CZYSTO! :) Fajna, młoda ekipa, działają bardzo sprawnie a przy tym usługa jest na wysokim poziomie. Na pewno jeszcze skorzystam z usług!

Marcel Huniak

Gorąco Polecam. Elegancki efekt czyszczenia auta wewnątrz (bardzo dokładnie), jak i prania, na mokro tapczanu.

Łukasz Preś

Zamów usługę

Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do soboty.
Zadzwoń do nas lub napisz SMS (oddzwonimy). Możesz też wypełnić formularz online po prawej stronie. Skontaktujemy się z Tobą i ustalimy szczegóły usługi!

731 367 110
p.pres@czystofest.pl